| real8849 a întrebat:

am si eu o dilema..ieri am cumparat o solutie numita Zynerit pentru acnee si o crema de galbenele,vreau sa stiu daca ma pot da cu ambele in acelasi timp,adica : ma dau cu Zyneritul,las ca solutia sa isi faca efectul, dau solutia jos si ma dau cu crema de galbenele..este bine? vreau sa stiu daca crema de galbenele nu lasa Zyneritul sa`si faca efectul sau daca nu trebuie sa ma dau cu ele in acelasi timp

Răspuns Câştigător
| мαяijüαηα a răspuns:

.daca te vei da cu amandoua..in acelasi timp nu o s aiba efect..mai intai. date.dim cu crema de galbenele..she seara cu crema de acnee

1 răspuns:
| Cremvuștel a răspuns:

Nu....defapt te poti da dimineata cu Zynerit, ii trebuie ceva timp sa-si faca efectul, iar seara te poti da din nou cu alta crema, dar nu de galbenele, si o poti lasa pana a doua zi dimineata. Ti-as recomanda Skinoren. O zi buna.