| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare: cum as putea sa caut o persoana pe TPU?

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Aici: http://www.TPU.ro/useri
Sunt aşezaţi în ordinea rank-ului. Intră în profil la acea persoană, şi vezi ce rank are. Aşa îl vei găsi mai uşor.

2 răspunsuri:
| vlad12 a răspuns:

Intri la comunitate, scrisul de sus de pagini. Apesi acolo si ati arata toti membrii TPU in oridine.

| ღÐιαnαღ a răspuns:

Mai jos de logare " dspi " dai pe prieteni iar apoi dai cautare si scrii numele celui\ celei pe care il\ o cautiwinking bafta