| RazvanMessi10 a întrebat:

am si eu o intrebare: sunt clasa a 9-a la un colegiu tehnic la profilul mecanica: media de admitere 6.50 adica media 5-8 + examene si as vrea acum in decembrie la sfarsit de semestru sa ma transfer la un liceu aproape de mine la un liceu Teoretic profil: Stiinte Ale Naturii ultima medie de admitere: 7.11 este posibil transferul adica daca am media din primul semstru mai mare decat a ultimului intrat si el in primul semstru sau cm? va rog ajutati-ma dau Funda:

Dau Funda. Multumesc :X mUltumesc mult big grin dau fundita: X:X

1 răspuns:
| Matt24 a răspuns:

Cred ca se poate, la mine in clasa(mate-info) a venit un tip de la economie parca, a avut media mai mare decat a ultimului din clasa pe anul respectiv si a trebuit sa dea diferentele.Bafta