| diablo94 a întrebat:

am si eu o intrebare de ce nu-mi instaleaza mesengerul 11? astazi am instalat windows xp am instalat programele calculatorului internetul imi merge tot dar numai messul nu! mi se incarca aproape de sfarsit exemplu 95 la suta si dupa aia imi da eroarea asta...This application has failed to start because d3d9. dll was not found.Re-instaling the application may fix this problem si apoi imi apare intaling unsucceful dau finish intru pe yahoo si imi apare eroarea asta care am scris-o aici

1 răspuns:
| Aduutza1993 a răspuns:

Cauta "setarile " pe internet. Vezi ce programe nu ti da voie sa-l instalezi si rezolvi problema. Bafta tongue