| Rolikeeeeeee a întrebat:

Am si eu o mica problema, imi place de o fata cu care am fost foarte apropriata in oracol mi-a scris ca sunt ca un frate pentru ea.Dar acum lucrurile sau cam inrautatit, in afara de mine inca 3 baieti o plac iar ea a devenit un pic cam apropriata de unul? Ea spune ca ii place de un baiat dar nu prea cred ca este adevarat. Va rog dati-mi sfaturi cum sa o cuceresc.Mai demult toate fetele erau apropriate de mine, dar acum nu prea. Nu stiu de ce?

Răspuns Câştigător
| madycumada a răspuns:

Vorbeste cu ea. Spune-i ca tu o placi si daca vrea sa-ti dea o sansa. Daca nu vrei sa faci asta, vorbeste din ce in ce mai mult cu ea, fa-o sa rada, zambeste-i tot timpul. Priveste-o direct in ochi. bafta!

| Rolikeeeeeee explică (pentru madycumada):

Multumesc de sfat, voi incerca.

1 răspuns: