| Ginu a întrebat:

Am si eu o problema ca ma curma mult si nu stiu ce sa mai fac, sunt disperat!
Din clasa 1-7 eram primul in clasa la invatatura adica invatam cel mai bine dar din clasa a 8 totul a inceput sa mearga prost si nu inteleg care este cauza. Temele mi le fac le invat dar totusi la scoala gindesc prost si cand ajung la evaluari le dau pe note proaste. NU INTELEG CE SE INTIMPLA!
poate ca pana atunci colegii mei invatau mai prost si acum sau apucat de carte si invata mai bine ca mine sau cu mintea mea ceva se intampla. Uneori am impresia ca cineva a pus o vraja pe mine sau nu stiu. Deci nu stiu ce sa fac. Credeti ca ar trebui sa merg la medic sau sa beau ceva pastile... Imi puteti da ceva sfaturi... poate a mai trecut cineva prin asta
Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Gabriel04 a răspuns:

Pai iti recomand sa citesti cateva carti pentru. ca modul tau de exprimare lasa de doritwinking cine stie poate vei invatat ceva placut din ele, sau mai e o varianta: esti adolescent cauta-ti o iubitawinking

| MentalDisorder2 a răspuns:

Continua sa inveti, in a 8-a e mereu mai greu.
La liceu o sa fie mai usor.
Nu te ingrijora, si Einstein a avut nota 8 la scoala, si e un geniu.