| GeorgeZisKazze a întrebat:

Am si eu o problema gravastraight face. Eu am avut inainte parun mare ceva gen emo. si acum m-am tuns foarte urat. vreau si eu un remediu sa creasca parul mai repede dar sa fie folositor va rog. funda

Răspuns Câştigător
| Ciucii5 a răspuns:

Spalate la cap odata la 2 zile si maseazati scalpul 5-10 minute la baie si in fiecare zi si seara piaptana-l cu o perie care sa te maseze, tot 5-10 minute.sau daca chiar vrei sa iti creasca repede foloseste uleiul de ricin.e bun si stimuleaza cresterea parului...dar sa nu folosesti foarte deswinkingFundapuppy dog eyes