| Alexutsa_2737 a întrebat:

Am si eu problema cu alimentatia. Aproape 3 zile nu am mancat mai nimic. Si azi am mancat si am mancat destul de bine. Ce sa fac sa am o alimentatie buna si sa mananc normal ca dca mananc si nu mi-e foame mie foarte rau.

P.S.: vreau sa slabesc. Ati putea sa imi recomandati o dieta in carte sa nu mor de foame dar sa si slabesc?

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Cel mai bine du-te la nutritionist sa-ti faca o dieta personalizata si la aerobic. Bafta!