| xAudCulorix a întrebat:

Imi puteti zice si mie de unde pot descarca driverele pentru. laptop Toshiba satellite L500D-14X. In special pentru. placa video si sunet si cele care sunt mai importante. Funda.

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Cel mai sanatos e sa intri in pagina fabricantului si cu modelul exact al laptopului si cu tipul de sistem operativ o sa iti dea posibilitatea sa descarci driverele componentelor laptopului.
a doua posibilitate e sa descarci slim drivers free si cu ajutorul sau iti descarci driverele ce ti le detecteaza lipsa sau neadecvate sistemului tau.
a treia ar fi de exemplu driver genius, insa e de plata. nu e free. acesta iti face acelasi lucru ca slim drivers, insa merge ceva mai rapid.

| RazvanFlorea1993 a răspuns:

Intri aici http://support.toshiba.com/drivers
Introduci modelul tău și găsești toate driverele de care ai nevoie.
Dacă întâmpini dificultăți, contactează-mă.