| Spitz10 a întrebat:

Am un talent fenomenal la desen, fara sa invat de la nimeni.As vrea sa progresez si mai mult ca talent am destul.Mas duce la un curs de desen, dar acolo invat sa pictez si eu fac totul din creion(si umbrele si tot) si la noi in oras nu exista genul asta de ateliere unde se lucreaza doar din creion. Ce as putea face mai mult? Si cum se numeste tipul acesta de a desena doar din creion?

2 răspunsuri:
| TheBiban a răspuns:

SCz, edit

| EyesSad17 a răspuns:

Buna te felicit pentru talentul tau ti as recomanda sa te duci la Palatul Copiilor cursurile sunt gratuite bun daca nu ai in orasul tau atelier pentru pictura sau desen grafic(dar ar trebui sa aiba in toate orasele )poti sa iti rogi parinti frumos sa iti caute un profesor de desen sa te invete cum sa desenezi ^^sau asteapta pana intri la un liceu cu profil arhitectura/pictura/grafic
si desenul in creion se numeste desen grafic ^^ si iti doresc mult succes in tot ^^