| Victorand1 a întrebat:

am un tatuaj pe mâna dreapta o pana cu rândunici, doresc sa acopar cu ceva e posibil? Puteti sa-mi arătați un tatuaj cu care il pot să-l acopar?

2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Normal ca e posinil, am vazut pe net si tatuaje mari gen de pe tot umarul acoperite. Eu pot sa iti dau un model de tatuaj sau mai multe, dar nu are rost. Artistul care te tatueaza iti va arata el diferite modele pe care le poate executa pentru a il acoperi, dar asta depinde de la salon de tattoo la salon...

| Lumideea a răspuns:

Sunt atatea variante pe internet...