| hackerulxxx a întrebat:

Salut TPU,
Doar pentru cei care se pricep.
Am un tatuaj tribal cu rosu pe mana dreapta, as putea sa-l acopar cu unul mai mare cu umbre?

2 răspunsuri:
| Sellak a răspuns:

Depinde de tatuajul pe care vrei sa ti-l faci peste. Asta numai artistul la care mergi iti poate spune exact, daca iti faci un tatuaj mai mare peste, partea care acopera tribalul trebuie sa fie umpluta, iar umbrele sa nu fie peste cel vechi. Nu iti pot spune exact ce si cum deoarece nu stiu ce vrei sa-ti faci. cum arata tatuajul actual etc. Cel mai bine, fa cum ti-am spus, mergi mai intai la artist si spune-i ca vrei sa-l acoperi iar el o sa-ti zica ce si cum face ca sa nu se mai vada.

| hackerulxxx explică (pentru Sellak):

Este un diamant de 12 cm lungime si 11 in latime vreau sa fac un cap de leu la 16 cm lungime