| ttyes a întrebat:

am vazut ca lalaband va sustine un concert in orasul meu.As vrea sai intreb pe cei care au fost la concertele lor cu cat timp inainte de concert ar trebui sa cumpar biletul, daca se merita si doar daca ai bilet vip poti sa faci poze si sa iei autografe dupa concert?/

5 răspunsuri:
| Alexaaandraaa a răspuns:

Trebui luate din timp, nu risca sa ramai fara bilet. O saptamana inainte. Distractie placuta! puppy dog eyes Pup!:*

| ttyes explică (pentru Alexaaandraaa):

Dar dc iau bilet normal pot sa fac poze cu ei dupa concert camia spus o persoana ca decat la vip poti sa faci poze cu ei

| Alexaaandraaa a răspuns (pentru ttyes):

Decat VIP si eu am fost, intri la ei doar cu bilete VIP. E o lege asta! Kiss:*

| alexalexa2000 a răspuns:

Trebuie cu mult înainte luat.adică eu mi-am luat.Și se merită, e foarte frumos.Am fost la 2 converte de-ale lor.Și da, doar dacă ești vip poțiwinking.

| tznkurgn a răspuns:

Ar trebui sa cumperi biletul din timp adica cu vreo sapt. inainte de concert.
sper ca te-am ajutat!