| ttyes a întrebat:

Voi cum v-ati convins parintii sa va ia un bilet v.i.p. la un concert lalaband?

9 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Daca ai fi copilul meu te-as bate, cum sa asculti panaramele alea cu playbackul ala homo-popo,

| positivity a răspuns:

De ce mi-aş convinge părinții să-mi cumpere un bilet VIP la concertul ăla stupid?
Urăsc modul lor de a cânta, cover-urile unele varză (majoritatea). Nu văd de ce aş merge.
Şi te rog, nu mă băga în seamă.
Mi-am spus doar părerea de anti-fan LalaBand.

| 0Isabelle0 a răspuns (pentru positivity):

Sunt de acord cu tine! ANTI- FAN LALA BAND...

| ttyes explică (pentru 0Isabelle0):

Eu am fost la concert cu vip si a fost foarte tare am facut poze cu ei de 2ori chiar dc naveam voie si concertul a fost fffoarte frumos a durat 3 ore

| LolaLollita a răspuns:

Nu m-am chinuit prea mult. De fapt, nu m-am chinuit deloc.
Nu am nevoie de asa ceva.

| ttyes explică (pentru LolaLollita):

Eu as vrea un bilet vip doar ca sa fac poze cu ei sa si vb cu ei

| LolaLollita a răspuns (pentru ttyes):

Daca tu crezi ca merita banii...

| 0Isabelle0 a răspuns:

Pai...Am rugat-o frumos pe mama ca o sa ma port frumos si nu o sa fiu rea! Asa am convins-o!

| ttyes explică (pentru 0Isabelle0):

Si nu ti-a zis ca ar cost prea mult?