| Byboystyle a întrebat:

Am vazut la un coleg din clasa ca el intr-o poza apare cu patratele sau apare ca si cum ar fi intr-un ring de box, dar stiu ca nu e adevarat a recunoscut ca poza e editata. stiti cumva un program de genul, pentru editat poze? ( vreau sa para cat mai real)

Dau funda celui care imi zice un astfel de program ( daca se poate sa imi dea si un tutorial... pentru a stii cum se foloseste, ar fi perfect)

Multumesc

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

Buna,
De obicei asemenea lucruri se editeaza in photoshop. Poti folosi versiunea Adobe Photoshop CS5, eu il folosesc si consider ca e bun. Pe youtube gasesti suficiente tutoriale.
Sper ca am ajutat.

| Byboystyle explică (pentru AnonimaOk):

Deci cu acest program pot pune patratele nu?

Prietenu meu mai are o poza in care are muschii modificati adica ii are mai mari si apare cu o gantera in mana dar el nu avea gantera in mana cand o facuse pentru ca facuse poza cu mine happy

| AnonimaOk a răspuns (pentru Byboystyle):

Da, este folosit Photoshop. A luat poza initiala si peste ea a pus gantera decupata dintr-o imagine de pe google. Muschii si i-a marit tot cu ustensilele acestui program. Photoshop e ceea ce cautiwinking.

| Byboystyle explică (pentru AnonimaOk):

Multumesc enorm, dar ma poti ajuta te rog si cu un site de dowlnoad? Ca nu gasesc. thinking