| stefangs a întrebat:

am vrut sa imi fac un cont de facebook si imi cerea un nr. de telefon am dat un nr de telefon iar dupa nu am primit nici un mesaj sau ceva de genul asta.Ce pot sa fac? am dat nr meu de telefon si nu vreau sa am probleme! FUNDA REPEDE!

2 răspunsuri:
| DianaBd a răspuns:

Sa stii ca nu era obligatoriu sa il dai, era optional. Poti sa te duci la setarile contului la facebook si acolo iti vei putea sterge numarul de telefon. Sau poti sa iti faci alt cont. happy

| stefangs explică (pentru DianaBd):

NU, pot sa imi fac cont imi zice obligatoriu nr de telefon... si nu stiu ce sa fac am dat 1 dat si tot nu mi-a venit acum ce pot sa fac?