| swordfish a întrebat:

Are cineva Allview P5 Quad?
As vrea si eu niste informatii privind telefonul, ca de exemplu: se misca bine, bateria cat tine(in funcite de cat il utilizati, cate ore tine gaming continuu...) GPS-ul necesita internet ca sa il folosesti, ati avut probleme cu el, camera este la fel de buna ca la P5 Dual, merge bine cu jocurile noi pretantioase la nivelul RAM si GPU, are gorrila glass?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Am testat la un coleg toate cele, bateria la o performanta 4 din 5, te tine cam o zi daca-l fortezi, performantele depasesc P5 dual, se comporta foarte bine cu jocurile normale, cele uriase poti spune ca le ruleaza putin sacadat dar functioneaza. Gorilla glass din pacate nu are.
Incearca sa citesti aici mai multe detalii http://bit.ly/1hGRe1R plus daca vrei sa-l achizitionezi alege eMAG, il poti returna daca nu esti multumit.