| TomaLorin a întrebat:

As avea si eu nevoie de o solutie contra cosurilor, ma dispera imi sta foarte urat!

Răspuns Câştigător
| Uza a răspuns:

De ce nu te duci fuguta de piciorusele tale la cea mai apropiata farmacie si sa o intrebi pe doamna farmacista ce iti sugereaza sa folosesti pentru a scapa de cosuri.
Ea iti vede si cosurile, noi nu le vedem.
Stie si mai bine decat noi.
Drum bun!

| TomaLorin explică (pentru Uza):

Ti-am dat funda fiindca ma amuzat raspunsul taurolling on the floor

| Uza a răspuns (pentru TomaLorin):

Daca te duci o sa te si ajute happy

3 răspunsuri:
| Teemo98 a răspuns:

Poi si eu am avut aceeasi problema si am luat de la farmacie o alifie nu stiu cum se numeste dar te duci si ceri alifie pentru cosuri sau te dai pe fata cu ceai de galbenele pana iti trece. FUNDA?