| lary67boy a întrebat:

Care stie o solutie pentru indepartarea cosurilor? av nevoie urgenta! va multumeesc

Răspuns Câştigător
| CocuUu a răspuns:

Eu folosesc Zinerit. E foarte, foarte bun. Daca vrei compensat mergi la doctorul de familie. Altfel costa 30 lei.
Bafta!

3 răspunsuri:
| Adela50 a răspuns:

Buna.Iti spun eu una naturala, pe care o folosesc si acum, dar e cam scarboasa. Dimineata cand te duci la baie, da`te cu prima urina si o sa vezi diferenta.

| pitikaaaa a răspuns:

Tubu ala rollo`on de la avon e bun
si/sau tub corector.winkinghappy

| Juliebelle a răspuns:

Pune seara pasta de dinti pe cosuri, si vezi daca are rezultate pana dimineata, sau lotiuni pe care le gasesti la dermatolog.