| ChicaBoom a întrebat:

as dori cateva metode de cucerit o fata speciala pentru minebig grin, am si eu cateva dar trebuie sa fiu 100% ca o sa meargabig grin va rog sa va lasati parerile, dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| Chaotic a răspuns:

Daca o cunosti e un pas buntongue vorbestei despre zambetul ei despre ochii ei intreab`o cei place sa vedeti daca aveti lucruri asemanatoare spune-i lucruri pe care nu le-ai spus si la alte fete fi sincer si deschis e sfatul meu ca si fata dar nu incerca toate astea deodata, fiecare le timpul lor, dar sa ai si grija ca fata sa nu fie putreda la interior si sa-ti stapanesti bine emotiile si sentimentele ca daca ii spui din pima te iubesc o sa te ia de fraier si o sa aiba motiv sa rada de tine:*bafta!

| ChicaBoom explică (pentru Chaotic):

Multumesc mult:happy

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La inceput faceti cunostinta apoi dupa cateva saptamani cand o cunosti bine si vezi ca se simte atrasa de tine ii propui sa fiti impreuna, daca nu vrea cauti alta.

| juleees a răspuns:

Spune-i ca miroase frumos, ca e frumoasa, ca te simti bine langa ea si ca uiti de toate lucrurile rele cand e in preajma ta.dar mai ales spune-i ca o iubestihappy asta e cel mai important
mult succes
funda?puppy dog eyes plspls