| FredericChopin a întrebat:

Salut, buna seara, HEEELP as dori/vreau si eu vreo cateva metode De AGATAT/CUCERIT o FATA ca astea pe care le stiu NU MAI FUNCTIONEAZA.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ele functioneaza. Dar nu stii tu cum sa le aplici.

| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

Spune tu man atunci cum?! Asa un rezumat mic, mai departe merge cu imaginația happy developeaza el

| FredericChopin explică (pentru darrio2007):

Hmm ma faci sa rad cine nu stie sa le aplice eu? Serios Pai da bro pana acum am mai avut 2

| darrio2007 a răspuns (pentru FredericChopin):

Pai cum ai mai avut doua asa vine si a treia. Gandeste-te cum ai procedat atunci si incearca aceeasi metoda.

| RAY a răspuns:

Functioneaza si teoria lui pitagora, Daca o atragi fizic

| LordCristobal a răspuns:

Salut!
Daca vezi una pe strada ii zici așa:,, Buna, îmi ești foarte simpatica și drăguță și aș vrea să te invit la un suc în oraș, să mai râdem, glumim".

| Roco24cm a răspuns:

Fi și tu mai generos. Scoate banii de la saltea.happy

| Segsologul69 a răspuns:

Eu m as da pe baieti in locul tau