| slayshock1 a întrebat:

As dori sa imi achizitionez unul dintre aceste delefoane: Samsung Galaxy y si Samsung Galaxy Pocket, preturile acestora sunt aproape indentice (Samsung galaxy pocket este mai scump decat y cu 30 de lei dar asta nu conteaza)Imi puteti da un sfat care esti mai bun si care isi merita banii? Multumesc Mult,

2 răspunsuri:
| CrazyShinshilla_Shinshilla_1998 a răspuns:

Galaxy poket este mai mic, android.mai slab..camera .ecran.memorie.ram ma mic, eu iti recomand galaxy y e mai mare si mai bun amvut se sparge foarte greeu isi merita banii se. misca repede pe net cst si pe jocuri.happyalegere ta

| CrazyShinshilla_Shinshilla_1998 a răspuns:

Galaxy poket este mai mic, android.mai slab..camera .ecran.memorie.ram mai mic, eu iti recomand galaxy y e mai mare si mai bun amvut se sparge foarte greeu isi merita banii se. misca repede pe net cst si pe jocuri.happyalegere ta