| unicalone a întrebat:

As vrea sa ma apuc de box si ma intreb daca are ceva ca sunt cam grasbig grin(1.86 inaltime si 114 kg). E vreo problema?

Răspuns Câştigător
| Rihannax a răspuns:

Hei buna depinde la ce categori de bagi e categoria de 55 65 70 85 90 daca vrei sa te bagi in lupte dar pentru antrenament nu conteaza pentru amuzamnet
dar daca vrei sa te duci in cantonamente sa lupti ar trebui sa ajungi pe la 90 95 de kg ca sa te incadrezi in categoria de 90love struck

2 răspunsuri:
| stweety10 a răspuns:

Eu nu cred ca are nimic, din contra cred ca o sa si slabesti. Pana la urma box`ul este un sport.

| TommyHilfiger a răspuns:

E bine o sa slabesti. Dupa chilele tale, cred ca o sa le rupi moacele.