| Yoniix a întrebat:

As vrea si eu cateva statusuri amuzante. Nu vreau sitr-uri, vreau doar cateva statusuri misto. Funda!`
Scuze daca am gresit categoria!

Răspuns Câştigător
| BloodAndPain a răspuns:

Alcoolul omoara incet incet… nu conteaza, nu ma grabesc

Prostii sunt muritori… dar prostia e vesnica "

" I am busy, you are an idiot… have a nice day! "

" Dus cu pluta… revin pe conducta "

" Cu ocazia zilei internationale a copiilor strazii, va urez un sincer " La Multi Ani! "

" Raspund greu, insistati! "

" Mai available ca oricind! "

" I’m ăuei" sau "dus cu pluta "

BRB in 5 min, bat cuie-n bordura."

" DND…tocmai m-a atacat un purece…"

2 răspunsuri:
| BloodAndPain a răspuns:

Opriti planeta, vreau sa cobor.

Norocul bate la uşă o singură dată, dar ghinionul are mai multă răbdare

Toti banii pe care ii am o sa-mi ajunga pana la sfirsitul vieti, cu conditia ca o sa mor maine la ora 17.00

Nu ma suporti? Ia-ti draga un scaun si asteapta sa-mi pese!

Se spune că banii nu aduc fericirea... Dar toți vor să se convingă singuri

Lumea se strica asa de repede, ca eu nici nu reusesc sa ma adaptez.

Tii foame? Nu! Tii sete? Nu! Fete vrei? Două!

Toti ramaneti soricei in ochii mei de vultur!

Cum iti asterni, cum vine altul si se culca in locul tau

| Yoniix explică (pentru BloodAndPain):

Le stiu pastea si nu-mi plac, daca mai cauti si mi le dai, iti dau funda.winking