| Robii a întrebat:

Astazi am avut o zi proasta. Sunt mai mic de inaltime si sunt la liceu, clasa a 9-a. Astazi au venit la mine in clasa doi baieti care au inceput sa rada de mine, si ma simteam prost. Cum sa procedez? Eu m-am gandit sa nu ii bag in seama. E bine ce am gandit daca nu dati-mi voi alte pareri.

Răspuns Câştigător
| CristianPreda a răspuns:

Eu zic ca e bine ce ai gandit.Asa esti tu si sa nu bagi pe nimeni in seama care rade de tine!

2 răspunsuri:
| FreePanda a răspuns:

Nu ii lasa sa isi bata joc de tine pentru ca asa or sa continue. Fa-ti curaj si fa si tu misto de ei. Daca ii lasi sa te calce in picioare asa or sa faca zi de zi. Cand iti spun ceva de statura ta spune-le si tu ceva de fetele lor, sau de cum vorbesc, etc, iar atunci cand iti spun ceva spune-le ca aveai impresia ca faceti concurs de cine spune lucruri mai evidente. Asta ar trebui sa ii potoleasca.

| Liviu a răspuns (pentru FreePanda):

Si dupa vine si intreaba ce sa faca sa nu mai fie batut, ma omule sunt in liceu, crezi ca eu le permiteam bobocilor sa rada de mine?
Ii carpeam pe toti.
Bine ca si eu la randu meu a fost carpit, asta e legeahappy