| norinori a întrebat:

ce ar trebuie sa-i scriu baiatului de care imiplace sau cum sa-l fac sa mabage in seama sa-mi scrie el primul il plac foarte tare?

Răspuns Câştigător
| Biancaalone a răspuns:

Pai poti face multe! Dar depinde de tine!
1)Roaga o prietena sa vorbeasca cu el in asa fel cat sa-l faca sa te sune!
2)Sa trimiti un mesaj din "greseala". Merge de fiecare data! Trimitei un mesaj cu de ex. "Scuze".El o sa-ti dea mesaj la loc pentru ca nu stie despre ce vorbesti.tu ii spui ca a fost o greseala si vreai sa trimiti la altcineva.Si ii trimiti un mesaj asemanator astuia:"Hei, daca tot am dat de tine, vreau sa te intreb ce faci?" si uite asa incepi conversatia!
3)Daca il vezi pe strada/sau suna-l cu un motiv anume! Gasesti tu! Ex.:vrei sa stii pe cat e nascut "x", nu sti ce teme v-a dat de vacanta, vrei sa-ti faci cont pe un site si il rogi sa te ajute, ii ceri o carete pe care stii ca o are ect!
Sper ca te-am ajutat, daca mai vrei ceva intreaba-ma pe privat!
Te pup!