| anonim_4396 a întrebat:

ce parere aveti despre a baga fete in seama pe Facebook?
Vreau tot felul de >păreri:

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E ok cat nu esti banal si nu pari disperat si esti in stare sa treci de buna ce faci

| RAY a răspuns:

Nu cred ca un baiat care atrage sexul opus face asa ceva si doar cei care nu atrag sexul opus, iar ei sfarsesc in zona prieteniei sau cu un simplu ignor, mai bine te integrezi intr-un grup social, indiferent ca e virtual, real etc
nu ne place sa fim abordati asa, ne place sa avem contacte cu membri din grupul nostru social

| sierra1 a răspuns:

Pune un comentariu favorabil unei poze reusite si te-ai băgat în seamă

| OldSoul a răspuns:

Daca nu excelezi cu nimic online, atunci nu e cea mai buna modalitate de a te baga in seama cu fetele.
Trebuie sa fii constient, ca, asa cum vrei tu sa-i dai mesaj, mai sunt inca 10 care intentioneaza sa faca acelasi lucru, intrebarea e, cu ce te diferentiezi tu de ceilalti?
Ai un profil care sa te avantajeze?
Ai o abordare buna?
Esti suficient de starnitor pentru ele?

Cel mai adesea fetele sunt plictisite de acest gen de abordari, de asta de multe ori se sfarseste cu seen.
Daca vrei sa ai sanse, trebuie sa fii diferit in multe privinte.

Si asa, un mic avertisment, daca crezi ca vei reusi sa te bagi in seama cu comentarii inutile gen "frumoasa", sau mesaje gen "Salut, ce faci?" mai bine ai renunta de pe acum.

| anonim_4396 explică (pentru OldSoul):

Faza cu "frumoasa" e aiurea rau rolling on the floor

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Parerea mea e ca este mai bine sa vorbesti cu fata in viata reala si nu in fata unui monitor dar tu daca asa vrei sa faci e treaba ta.

| Justme1997 a răspuns:

Dacă nu aveți nimic in comun, cam aiurea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este calea usoara. Nimic mai simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi poate ti se intampla ca mie, eu i-am dat uneia like din greseala si s-a ofensat asa tare incat a trimis curcanii peste mine laughing
Ai grija ca tarfele sunt periculoase rolling on the floor (si proaste)