| Teo2061229 a întrebat:

Ce parere aveti despre dieta cu miere si scortisoara? A incercat-o cineva? A dat rezultate? Cum si cat ati slabit?

2 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

Pu-ne mâna si fă sport alergare acum că e vară du-te la piscină si fă bazine,mănancă cât mai multe legume si fructe pentru proteină si fibre mere,kiwi, grepfruit, pepene roșu, paste carne de pui, vită zicea o vorbă Călin Novacescu nu creierul trebuie sa fie sclavul corpului si al poftelor, ci exact invers. Astfel, daca avem vointa, putem obtine orice. Baftă.

| Cosmin86 a răspuns (pentru piTiCcu):

Proteine din legume si fructe? laughing