| annniiiiis a întrebat:

Hei! Ati incercat dieta cu miere si scortisoara? Daca da, a dat rezultate? O zi buna!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Te sfătuiesc să laşi dietele,nu sunt bune pentru sănătate!
Mergi pe o alimentaţie mai săracă în calorii,evită prăjelile,grăsimile, evită dulciurile, înlocuieşte-le cu miere, multă apă, evită sedentarismul, multă mişcare, plimbări, dietele nu îţi aduc nimic bun, crede-mă!
Te pup!

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu am incercat-o dar cunosc pe cineva in cauza si nu a dat nici un rezultat

| annniiiiis explică:

Multumesc pentru ajutor, eu o sa continui sa beau, pentru ca sunt naturale amandoua si nu cred ca mi-ar face rau.O zi buna!