| Borcila_Adrian_1999 a întrebat:

ce sa fac? Am fost cu o fata mai demult pe care am iubit-o enorm de mult si din pacate ne-am despartit si acum sunt cu o alta fata, dar ea ar vrea sa ne impacam, ce sa fac is tot zapacit? Eu inca o mai iubesc pe fosta.

5 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Intrebarea e daca pe actuala o iubesti sau e doar o consolare dupa fosta? Daca e asa spun sa ii mai dai o sansa, dar sa ai grija sa nu o ranesti pe actuala. happy Succes!

| WaterDrop a răspuns:

Stai cu cea de acum, oricum te vei despartii iar de fosta dupa o vreme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce v-ati despartit?

| Relic a răspuns:

Are balta peste, da niciunu nu ii ca ea ))

| Sfatuitoarea01 a răspuns:

Daca nu ti la actuala prietena, atunci desparte-te de ea. Nu are rost sa sufere datorita neintelegerilor voastre. Vorbeste cu fosta si impaca-te cu ea daca inca o iubesti.
Multa bafta!