| FerrariFan a întrebat:

..Cum as putea sa fiu cu o fata de care imi place din clasa mea, daca ea crede ca suntem prea,,mici". Cum as putea sa o,, vrajesc", sa o conving? apreciez orice raspuns

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Iubirea nu are limite,poate veni de la orice varsta. Nimeni nu-i poate da ordin inimii ce sa faca,ea este stapana pe sentimente si pentru a cuceri acea fata comporta-te matur prin gesturi si limbaj, ofera-i atentie nelimitata, asta ca sa vada ca-ti pasa de ea, invit-o prin oras sau prin locuri interesante de vazut sau la un film(romantic daca se poate), fii pe faza cand are nevoie de ajutor ca tu sa fii,, eroul'' ei, etc. Daca te gandesti mai bine, sigur o sa-ti vina idei despre ce ai mai putea face.

1 răspuns:
| TurliucAdrianFrancis a răspuns:

Dovedeste-i ca esti matur, si in acelasi timp poarta-te frumos cu ea, fa-i complimente si acorda-i exclusivitate