| LivingDeath a întrebat:

Salut TPU
Cum fac pe facebook sa apara fotografiile publice la toti fara sa imi dea like cand da pe profilul meu.
La ceilalti apare: Pentru a vedea ce le distribuie prietenilor, trimite-i o cerere de prietenie.

Nu vreau sa apara asa vreau sa apara fara sa imi dea cerere.

Funda!

3 răspunsuri:
| Melcul a răspuns:

Setari>cofidentialitate>cine poate sa-mi vada lucrurile?>editeaza si dai click pe "public".

| LivingDeath explică (pentru Melcul):

Am făcut şi asta...tot nu merge.

| Melcul a răspuns (pentru LivingDeath):

Uita-te la ultima postare a ta linga data cum iti apare "public","prieteni apropiati","prieteni".