| SarosBogdan a întrebat:

Cum pot scapa de asta(Updates are ready for your computer)
Ce tot vrea?
Dau funda daca ma ajuti sa scap de acesta idiotenie.

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Sunt update-urile la windows, le poti dezactiva, uite aici un tutorial http://www.techtalkz.com/......guide.html

| SarosBogdan explică (pentru al3xander):

Si nu risc sa mi se strice windowsu?

| al3xander a răspuns (pentru SarosBogdan):

Nu, update-urile sunt fix-uri la probleme de ssecuritate sau de programare la anumite programe sau actualizari, drivere, pachete de limbi de interfata etc. problemele de securitate se rezolva la servere sau la calculatoare din retele de la institutii pentru mai multa securitate, la retelele casnice nu are rost atata timp cat ai un antivirus bun iar problemele de soft sau actualizarile, nu stiu ce sa zic, atata timp cat functioneaza cum trebuie nu are rost sa le faci.

| SarosBogdan explică (pentru al3xander):

Multumesc!