| nikidjsa a întrebat:

Salut.tpu cum sa fac sa ma obisnuiesc ca nicio fata nu se uita la mine nu ma place deloc am incercat.simt nevoia sa ofer si eu nevoia sa am pe cineva langa mine sa i ofer afectiune si iubire.ma distruge gandu ca nu pot avea pe nimeni nicio data nu am strans o fata in brate si nu stiu cum e si mia.s dori ce sa fac sa ma obisnuiesc cu idea ca mie dat sa nu am pe nimeni niciodata.si sa nu intru in depresie.mai multe sfaturi cum sa forbesc cu fetele.mie frica sa intru in vorva cu ele.mersii funda

5 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Fie tintesti tu prea sus, fie nu o cauti in locul potrivit, cu rabdare o vei gasi cand te astepti mai putin.

| AH5 a răspuns:

1. Cati ani ai de esti asa disperat?
2. Esti urat? Pitic si gras sau ce?
Ce ii place unei fete mai normale:
-Baietii nu cine stie ce frumusei
-Ce-i respectuosi si simtiti
-Fetelor nu le plac cocalarii, cei care se poarta asa si care fizic etc arata asa. numai "cocalaritelor" laughing)
Daca iti place de o fata nu te arunca din prima sa ii zici ca iti place de ea, asteapta niste semne precum ca si ei i-ar placea de tine. Nu te uita numai la aspectul lor, foarte multe desii nu arata sunt super de treaba.
Nu mai dispera, fi tu, dar in sensul bun al cuvantului.

| Anihilatoarea a răspuns:

Poate daca ti-ai aduna outele de pe jos si nu te-ai mai plange atata poate va vrea o fata sa vorbeasca cu tine.

| nikidjsa explică:

17 ani ba in general mai am si ceva cocalaricesc ca incerc totusi sa le cuceresc iphone placat in gold din astea si tot de geaba

| lBroken69 a răspuns (pentru nikidjsa):

Nu merge cu chesti de genu, cu iPhone şi altele.Lasă lucrurile astea, fii tu însuţi si comportă-te normal, zâmbeşte, bagă-te în seamă cu ele, şi prinde şi tu curaj să abordezi o fată.