| EdiShadow a întrebat:

big grin.Am o problema, acum cateva zile am iesit cu 2 fete pe afara, pe care le cunosc, una dintre ele s`a intalnit cu un anume baiat, care vorbise cu el pe facebook doar de 2 zile.Am asteptato sa vorbesca cu baiatu ala timp de 10-15 minute, iar eu am ramas cu cealalta fata. Cand s`a intors ea a zis ca s`a simtit bine ca a avut ce vorbii cu el chestii de genu. Problema mea este : Cum fac sa vorbesc cu fetele sau ce sa vorbesc despre ce....la primele 2 intalniri maxim, atata timp cat am vorbit cu ea doar 2 zile pe facebook ( dau exemplu) cum devin mai sociabil cu fetele. Ca nu o sa o intreb intrebari de genu : Ce zodie esti, ce muzica asculti, ce`ai facut aseara, cacaturi de genu sad

2 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Intreab-o de familie, prieteni, de ce i place ei cel mai mult sa faca, fa-o sa rada, povestestei tu ceva.

| Xenia16 a răspuns:

Nu sunt intrebari prostesti, asa o vei cunoaste mai bine, invit-o la o plimbare prin parc, doar voi