| Madalina957 a întrebat:

daca fumez si fac basket mai cresc?

Răspuns Câştigător
| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Da, baschetul ajuta la cresterea in inaltime daca il practici des. happy
Nu are nicio legatura cu fumatul, care oricum iti distruge sanatatea. sad

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da

| marinaa9 a răspuns:

Fumatul scade rezistenta fizica, nu are nici o legatura cu crescutul, doar ca vei obosi mai repede

| cosmin655 a răspuns:

Da,n-are nicio legatura.Ma intreb cine a inventat prostia asta cu ''daca fumezi numai cresti''.Eu am fumat 5 ani si n-am avut nimic, am crescut.Dar sa stii ca te afecteaza mult daca faci un sport, o sa obosesti repede(si daca nu faci tigarile tot iti distrug sanatatea)deci mai bine renunta la fumat(e un sfat, poti face ce vrei). Bafta!

| Blackrose101 a răspuns:

Daca faci basket te inalti, dar fumatul nu te ajuta cu nimic, doar iti distruge plamanii.

| manibi a răspuns:

Depinde cati ani ai daca ai peste 18 ani poti daca ai sub 18 ani ramai mic