| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie niste sfaturi:Cum pot sa imi cuplez 2 prietenii, lui ii place de ea insa nu stiu daca si ei?

Răspuns Câştigător
| Diia94 a răspuns:

Eh...o solutie... daca ai prieten puteti iesi seara impreuna. Si ma gandesc ca ar fi un inceput. daca u stai cu prietenul poate ca s-ar apropia si ceio 2

1 răspuns:
| Ys a răspuns:

Hmmm buna vezi ca si ei ii place de baiat si spune-i fetei ca baiatului ii place de ea si lui k fata ii place de el asta daca se plac reciproc si totul o sa vina de la ei...