| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie niste sfaturi:Cum pot sa imi cuplez 2 prietenii, lui ii place de ea insa nu stiu daca si ei?

Răspuns Câştigător
| lovefan a răspuns:

Buna! In primul rand, intreaba-ti prietena daca si ea il place pe tip, fiind bine stiut ca nu e posibil ca ei 2 sa aiba o relatie daca nu simt amandoi acelasi lucru. Dupa ce afli raspunsul, si bineinteles, daca e pozitiv, organizati o iesire la un suc toti 3 si stati de vorba. Dupa un sfert de ora sau cat timp crezi tu ca e necesar spune ca ti-ai amintit ca ai o treaba de facut si pleci, astfel incat ei sa ramana singuri. De acum inainte, e treaba lor cum comunica si daca se simt atrasi unul de altul happy Multa bafta! :*

1 răspuns:
| biiutza a răspuns:

Buna! In primul rand, pune un pariu cu baiatul (spune-i ca „nu ai tupeu sa o saruti„) si asa el o va face doar ca sa-ti demonstreze ca are tupeu. Dupa ceva timp se va infiripa intre ei un sentiment de prietenie pana se ajunge la o relatie intre ei 2. funda?:X