| Afrodaizer a întrebat:

Datimi va rog un sfat cum sa trec de 2 luni de relatie. povestea mea incepe ca cu ce baiat nu mas intilni ...cind impliesc 2 luni de cuplu ma despart eu de el..si nu regret nimic.da fosti tot ma deranjeaza cu motiv de impacare..cum sa procedez ca sa ma schimb?

2 răspunsuri:
| LikeARollingStone a răspuns:

Priveste mai profund. Nu stiu daca asta e cel mai bun sfat pentru tine, da' totusi incearca.
Ce vreau sa spun? Sa nu mai stai cu tipi doar pentru ca iti place fizicul lor, incearca sa alegi pe cineva care sa te convinga si cu alte calitati.

| StalkerSoul a răspuns:

Lasa baietii ca nu sunt de tine, mai creste, invata sa iubesti si dupa incearca o relatie, acum numai te baga in alte relatii, poate ai ranit multi baieti daca spui ca se intorc la tine cu 1 motiv de impacare. deci totusi. lasa baietii o perioada!