| fatabah a întrebat:

de 3 luni de zile imi place ffff mult de un tip si as vrea sa-i zic k il iubesc, dar nu stiu cum sa fac sa-i spun ptk de fiecare data cand vreau sa-i spun si il vad parca ma rusinez. Ji el mai are si prietena, dar prietena lui e o kurva si el se cam foloseste de ea. Vreau sa-i spun dar nu stiu cum. VREAU UN SFAT VA ROG DIN SUFLETsad

1 răspuns:
| SonnyaBass a răspuns:

Buna happy
Stiu cum este, sunt in aceeasi situatie ca tine doar ca la mine sunt 6 luni ...Eu te sfatuiesc sa nu-i spui pe internet pentru ca va crede ca este o gluma sau isi bate cineva joc de el dupa contul tau...Nu ai ce sa faci.Trebuie sa-ti faci curaj si sa-i zici in fata.happy
Cum sa-ti faci curaj? ma gandeam ca te vei intreba asta.
De obicei eu imi schimb atitudinea in functie de ce muzica ascult asa ca incerca : asculta o melodie care "iti da putere" ca sa zic asa.Eu de exemplu ascult ori Katy Perry-ET sau Nelly-stepped on my j'z.sunt destul de diferite happy

Sper ca te-am ajutat.
Mult succes!