| fatabah a întrebat:

am si eu nevoie de un sfat...imi place ffff mult de un baiat si nu stiu cum sa-i spun asta ptk de fiecare data cand il vad ma rusinez, el are prietena, dar prietena lui e o mare curva si el se foloseste f mult de ea, stiu ca in sufletul lui simte kv pentru mine, dar ii e frica sa rekunoaska asta. cum sa fac sa ii spun. va rog din suflet, UN SFATsad

1 răspuns:
| smilegirl a răspuns:

Salut.Dupa un timp oarecare el va intelege ca s-a saturat de ea, si atunci va fi momentul potrivit pur si simplu sa vb cu el.Nici intr-un caz nu fa prostia de a spune ca il iubesti,trebuie sa fii mindra ca esti o fata curata sisa arati ca lui ii va fi placut sa vb cu tine, apoi el simtind ca eati o persoana buna posibil sa atraga atentia serios fata de tine=) fata usuratica-o va placea pina la un timp, totul o data si odata se termina.P.S G.D