| Violet111 a întrebat:

De cateva zile, pot sa spun ca sunt o persoana total diferita... Adica, am avut ceva problema in familie (nu cred ca are rost sa le spun), iar acum nici macar nu mai pot sa mananc. Sunt foarte slaba, dar acum am ajuns sa nu mai mananc absolut nimic o zi intreaga. Stiu ca in cazul unei depresii nu poti dormi, dar in cazul meu cred ca tot ceea ce fac este inutil, asa ca de o perioada am inceput sa ma culc foarte devreme. Nu vreau sa fac nimic altceva decat sa stau incuiata la mine in camera si sa citesc sau sa ma uit la un film sau serial bun. Aproape ca plang non-sop, la fiecare 10 min ma apuca iar plansul. Am devenit foarte egoista, iar nici cu cei mai buni prieteni nu mai pot sa fiu la fel de deschisa, sa le spun clar ce am pe suflet. Simt ca nu tine nimeni la mine, ma simt singura, nimeni nu ma intelege. Imi e frica de o depresie... Va rog din suflet, dati-mi niste sfaturi, m-ar ajuta enorm! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| madamme a răspuns:

Incearca sa te linistesti si sa cauti solutii la problemele tale. Poti incerca sa iei magne b6 sau eurovitaS-antistres.

1 răspuns:
| asdfghanonim a răspuns:

Dumnezeu e cu tine. prin chestiile acestea am trecut si eu. mi-am dat seama ca aceste lucruri dintre parintii mei sunt banale, ca viata este mult mai grea si ca sunt doar un copil nevinovat. am fost puternica si am facut tot ce mi-a placut. incearca sa te bucuri de tot ce este in jurul tau si discuta cu parintii tai