| RedBullX a întrebat:

De ce cancerul este tot mai des intalnit in zilele noastre?
Din ce cauza apare?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Din cauza anumitor alimente pe care le consuma omul si nu-si da seama ca isi face rau. Ciocolata, cafeaua de la masinile astea express contin chimicale care dauneaza excesiv organismul, tigara si drogurile la fel.

Apache
| Apache a răspuns:

Din cauza alimentelor ...practic nu mai gasesti nimic sanatos in ziua de azi!
Cancerul este o boala ciudata ...ataca celulele si isi schimba mai mereu structura!
deocamdata cu toate ca stiinta este foarte avansata ...inca nu s-a descoperit un leac!