| gedderth2 a întrebat:

este o fata pe care o plac si si ea ma place un pic, doar ca sta cu altustraight face. trec direct la subiect. spuneti-mi un subiect de vorbit cu ea pe messlaughing.
~~~FUNDA~~~

Răspuns Câştigător
| mishuzuchan a răspuns:

^^ cel mai important pune-i intrebari despre ea exemplu : ce culoare iti place pe cat esti nascuta... ce-i place sa faca etc etc ^^ iti urez succes si te pup

2 răspunsuri:
| FiTzOSsu a răspuns:

Scurt si la obiect happy il iubesti pe prietenul tau? ce zici ai vrea sa fim impreuna eu te iubesc si imi doresc sa fiu cu tine vrajeala dinasta bafta in relatie daca e sa fie

| Soray a răspuns:

"inceputul relatiei cu iubitul tau..."?!