| Coja_Octavian_1998 a întrebat:

Sa trec direct la subiect imi cam place de o fata... Dar nu prea o cunosc nu am vazut-o decat 1-2 ori si nici nu ne-am vorbit. Cum sa fac sa ma bag si eu cu ea in seama?

2 răspunsuri:
| emag a răspuns:

Incerca sa aflii ce pasiuni, hobby-uri are; sa te apropii de ea, de exemplu daca ii plac filmele de un anumit gen, sa o intrebi de un film, daca l-a vazut... de care ai auzit si ai vrea sa-l vizionezi... chestii de genu,
sa fii la locul potrivit la momentul potrivit

| CoffeeBreak a răspuns:

Incearca sa ofaci sa te observe..complimente, chiar si schimburi de priviri pot ajuta. Pana ajungi sa-i ceri numarul sau o adresa. dupa, banuiesc ca te descurci=)