| VladEXPLORE a întrebat:

eu de 1 an jumate fumez cam o tigara la doua zile si ocazional odata la 2-3 saptamani mai bag si 2-3 tigari deodata intr-o singura zi, tigarea ma calmeaza ca eu de obicei ma cam enervez din orice si tigarea ma calmeaza si ma face parca mai atent, este ceva rau in lucrul acesta? Am 16 ani.

Răspuns Câştigător
| FaraNumePls a răspuns:

Gaseste alte tehnici de calmare, chiar daca nu fumezi mult, tot nu e bine. In ani o sa apara complicatii

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ar fi rau daca te-ai apuca de un sport, te calmeaza si-ti consuma toata energia negativa care te domina la varsta asta.
In plus sportul, este un izvor de sanatate si echilibreaza psihicul, fata de tigara, care-i nu-i sanatoasa deloc, producand cancerul.

| Fleiby a răspuns:

Nu frate, țigarea are vitamine esentiale. Ar trebui sa bagi mai multe pe zi, 2 3 pachete poate (: