| ionutcelmare123 a întrebat:

eu sunt cristi am 16 si am nevoie de ajutor acum 2 luni iubita mea s-a despartit de mine n-am crezut ca o sa ma afecteze cumva dar am incercat din nou sa-mi caut o prietena dar miera frica sa vorbesc va rog daca vreti sa ma ajutati sau daca vreti sa fim prieteni lasati-mi mess cu id de mess sau skype multumes happy

1 răspuns:
| BastyFleX a răspuns:

Salut! Asta am patit si eu pana acu 1 an si m-am obisnuit cu fetele.Tot ce trebuie sa faci este sa te relaxezi in prezenta lor, ca tot 2 maini si 2 picioare au si ele! Sper ca ti-am fost de ajutor si apropo fa-le sa rada sa le placa prezenta ta, sa gasiti lucruri in comun etc! Sper ca ti-am fost de ajutor!