| varcolaccc a întrebat:

Eu sunt un baiat mai sensibil adica nu prea ma încânta sa ma maimutaresc sau stiu eu sa fac anumite gesturi de copil mic pe care le fac majoritatea tovarasilor mei. Am 17 ani. Eu daca ma atasez la o fata tin la ea. Nu pot sa imi bat joc de ea nu ma tine caracterul sa fac asta. Ca astia mai rad pe seama mea gen : Esti fraier ca te atasezi de ea, ca tii la ea, Fii bărbat si tratează-o indiferent nu-ti pasa de ea. Chestii din acestea. Adica de exemplu un prieten bun de al meu este cu 3 fete deodată si nu ii pasa de niciuna si isi bate joc de ele parerea mea. Si cand a fost ziua uneia dintre ele se certa ca sa nu ii cumpere cadou - Si i-am zis ca e nesimtit si mi-a zis ca sunt fraier ca nu stiu sa fiu bărbat sau cv de genu... Lăsând la o parte chestiile astea si eu ma consider un fraier fiindca tin la o fata daca ma combin cu ea etc. Sunt fraier pentru ca sunt sensibil? Sunt fraier pentru ca nu ma dau mare sau vai ce muschi am eu? Sunt fraier pentru ca nu sunt un barosan sau ceva de genu? Adica nu sunt la fel ca majoritatea baietilor de 16 17 ani si fetele cred ca inteleg cel mai bine ce am zis mai sus. Astept opiniile voastre si daca dorește cineva sa mai imi dea sfaturi mai in amanunt despre chestia asta id meu : monsterkillcs. Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Oricum era o gluma ideea e ca tipii ca tine sunt rari ai o calitate pe care o doresc toate fetele so nu renunta la ea ...Trebuie sa ai rabdare.

16 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca nu scriai si ultimul rand, gandurile tale erau destul de ok. Adaugand si ultimul rand, nu ai facut decat sa-ti demasti ipocrizia. O seara buna!

| varcolaccc explică (pentru neutrino):

Nu este ceea ce crezi tu. Nu sunt chiar asa de disperat încât sa imi caut gagici pe net sa stiiwinking. Am zis doar daca cineva vrea sa imi dea sfaturi mai stiu eu PM ca sa zic asa si cu ocazia asta imi fac si prieteni noi chiar daca nu ii cunosc... Sau ma rog. Nu am intentiile care le crezi tu.

| Oana92 a răspuns:

Nu esti fraier, esti bun de luat acasa! Nu te schimba tu pentru niste idioti, mai bine schimbi gasca.

| Danysan a răspuns:

Eu te intrebare ceva ca intre baieti si daca vrei sa fi ajutat raspunde sincer-Macar esti dragut -ATAT?

| varcolaccc explică (pentru Danysan):

Nu am cum sa ma cataloghez singur fiecare se considera intr-un fel si este vazut de ceilalti in alt fel.

| varcolaccc explică (pentru Danysan):

Mersi mult chiar ma faceți sa ma simt mai bine happy

| Danysan a răspuns (pentru varcolaccc):

Oricum era o gluma ideea e ca tipii ca tine sunt rari ai o calitate pe care o doresc toate fetele so nu renunta la ea ...Trebuie sa ai rabdare.

| varcolaccc explică:

Știți care e problema... Fetele bune, nu ma refer la bune in sensu de bunaciune sau mai stiu eu ce. Din păcate sunt tratate gresit, nedrept si toate curvele, panaramele sunt tratate bine iar baieti buni, mai la locul lor maturi pentru vârsta pe care o reprezintă sunt la fel de prost tratati. Dar aici referendum-ma numai la fete - Eu ma mir ce au baieti astia in cap si ce am eu adica priincipile sunt total diferite. Si durerea mea cea mai mare Fetele nu sunt tratate cum ar trebui. Si ma doare cand vad asa ceva. Si prin urmare chiar daca sunt baiat. Prosti, nesimtiti si imaturi si n. adjective...

| MetalHead04 a răspuns:

Nu esti fraier,unde ai fost toata viata mea?laughing in primul rand, sa se gandeasca prietenii tai, cum isi bat ei joc de fete, sa gandeasca si vice-versa, ce ratatilaughing.

| varcolaccc explică (pentru MetalHead04):

Mersi mult chiar apreciez si ma face sa ma simt mai bine. :* happy

| 7639781254 a răspuns:

Sa nu indraznesti sa te schimbi. Baietii ca tine sunt cam in numar de 0 in ultima vreme. Iubita ta e ce mai norocoasa fata! Te felicit pentru atitudine! Bafta si nu mai asculta ce zic toti prostii! :*

| varcolaccc explică (pentru 7639781254):

Mersi mult :* Iubita nu am dar nici nu ma grabesc cred ca am timp destul pentru una daca nu e bine si alone.

| 7639781254 a răspuns (pentru varcolaccc):

Ma mir ca nu ai iubita...Probabil prietenii tai care sunt cu 3 in acelasi timp le-au luat pe toate. happy

| varcolaccc explică (pentru 7639781254):

E nu de asta e vorba dar na. Si ala e doar un exemplu. Baieti sunt imaturi nu ai ce sa faci înțelegi tu. Adica compari o fata de 16 ani cu un baiat de 18 adica ala nu prea are gânduri mari inca se comporta ceva de genu : Hai sa jucam fotbal cu sticla sau sa arunc cu laptele si cornul prin clasa. Înțelegi...

| Şaptepăcate a răspuns (pentru 7639781254):

Dar femeile in ce numar sunt care iau un asfel de baiat? cred ca bat pe minus, sau isi bat ele joc de el mai ales cele de varsta frageda.Mai incolo realizeaza ca de fapt asta isi doresc sau poate doar asta pot obtine dar pana atunci... se intampla ca in poza
http://blxog.files.wordpress.com/2013/08/m_38571.png

| 7639781254 a răspuns (pentru Şaptepăcate):

Ai dreptate.

| 7639781254 a răspuns (pentru varcolaccc):

Da, stiu. Si eu am 16 ani si 90% din baietii din liceul meu sunt ingrozitor de imaturi indiferent daca sunt mai mari...Adica, de cele mai multe ori ma socheaza. Mai au un pic si devin adulti si ei se comporta ca niste copii infantili. Sunt dezamagita. Din fericire, mai existi tu... happy