| Andreiyy a întrebat:

exista vre`un program gratis care sa imi "modifice vocea" ca si cantaretii."puya, inna" doar exemple. stiti cand vorbesc sa imi modifice vocea mai smechera... Va rog mult sa ma ajutati - FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Da, exista unul foarte bun, mai bun decat toate programele aparute recent sau mai demult, care zic "CEL MAI BUN".
Adobe Audition 3, cu programul asta faci tot ce vrei cu vocea ta.
Daca mai ai nevoie de programe auxiliare, asta e altceva, dar principalul este Adobe Audition 3.
Daca vrei sa aflii mai calumea chestii de sunet, intra si tu pe www.creativemonkeyz.com la sectiunea de tutoriale, la audio, si uitete de la primul tutorial pana la ultimult, o sa inveti multe;)

| Andreiyy explică (pentru MenInShadow):

Mersi mult, baga ID meu deyuandrey40@yahoo.com si mai discutam.

1 răspuns: