| Becka a întrebat:

:* Facem o chestie la scoala. Se numeste Ingerasul. Dirigu` face niste bilete, unde scrie numele elevului. Si e ca o tragere la sorti. Ce nume tragem, trebuie sa ii dam un cadou copilului care e pe acel biletel, si cine ma trage pe mine, trebuie sa imi dea cadou mie. Eu l-am tras pe un baiat si trebuie sa ii cumpar un cadou. Daca trageam o fata, ok, avem idei. o esarfa, o pereche de cercei, fard, ruj, gloss. dar asa straight face Va rog spuneti-mi niste idei de cadouri. am nevoie pana joi. :X mersi mult

Răspuns Câştigător
| Hieer a răspuns:

O esarfa, o pereche de manusi, o caciula ( ca tot a venit iarna)
un ceas ( cu siguranta ii place)>
un maimutoi.
un lant cu initiala lui, sau cu zodia...
un film/un joc.

Sper ca te-am ajutat!

8 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Fa ceva handmade happy

| Becka explică (pentru DiannaDia):

Cee? laughing)) Pai tocmai asta e. ca nu stiu ce! laughing

| BandOfHorses a răspuns:

Un tricou/minge/un cd cu ceva music/joc sau un fular.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, și noi ne jucăm Îngerașul.
Cel mai simplu lucru pe care îl poți face e să afli tot prin bilețele sau de la alți colegi, cu grijă să nu te dai de gol, ce i-ar trebui sau e hobby-uri are. Dacă afli astea, e mult mai ușor să îți dai seama ce i-ar plăcea.
Recomand să fie ceva util, nu doar un breloc de exemplu, asta dacă îți permiți. Va aprecia și mai mult.

| GOLD99 a răspuns:

Vaii si eu sunt in situatia ta, joia astya trebuie sa fac cadou la o fata ceva tot din acelasi motiv dar ea e mai pretentioasa si nu stiu ce sa ii dau.

| Becka explică (pentru GOLD99):

O esarfa, gloss, fard, oja, ce stii ca`i place. Niste cercelusi mai nice happy

| Madalin_Ionut_1996 a răspuns:

I-ai un portofel si daca ai o poza cu el incearca sa o faci tablou, iti garantez ca va fi super multumit. Si eu am primit asta de la o fata si inca ma fascineazabig grin

| danthe20 a răspuns:

Poti sa ii iei cadou un tricoul personalizat cu trupa lui preferata, un breloc, un fular, sapca, o minge daca ii place fotbalul/basket